fbpx

Paslaugos

Gaminame rankų darbo juvelyrinius gaminius iš aukso. Ypatingai didelį dėmesį skiriame individualių vestuvinių ir sužadėtuvių žiedų gamybai. Jei neturite savo modelio, žiedus galėsite išsirinkti pagal kataloge esantį modelį arba pagal Jūsų individualų eskizą. Patarsime ir pasiūlysime Jums patį patogiausią variantą, kad Jūs liktumėte patenkinti pagamintu gaminiu.

Teikiame šias paslaugas:

1. Vestuvinių žiedų gamybą

2. Sužadėtuvių žiedų gamybą

3. Įvairių kitų papuošalų gamybą, pagal Jūsų pageidavimą

4. Remontuojame ir atnaujiname juvelyrinius gaminius

Užsisakius gamintis juvelyrinius gaminius (pvz. vestuvinius žiedus, auskarus, pakabučius ir kita.) galime naudoti Jūsų turimą aukso laužą, arba galite nusipirkti iš mūsų. Turime daugiau nei 280 vestuvinių žiedų modelių! Visi pagaminti gaminiai yra prabuojami Lietuvos prabavimo rūmuose, kuriuose į gaminius yra įspaudžiama valstybinis kontrolinis prabavimo ženklas ir atsakomybės ženklas.

Suteiksime Jums profesionalią nemokamą konsultaciją, nes viską ką darome – darome dėl JŪSŲ!

Teikiame šias paslaugas:

1
Vestuvinių žiedų gamyba

Turime daugiau nei 300 vestuvinių žiedų modelių! Gaminant vestuvinius žiedus Jūs galite turėti savo aukso laužo! ( Seni nenešiojami papuošalai, auksiniai dantys, monetos, lydiniai viskas tinka!) Jūs duodate savo aukso laužą ir mokate TIK už darbą, prabavimą ir už brangiuosius akmenukus jei juos dedates. Jei aukso pritrūksta, nesijaudinkite, papildomai visuomet galite nusipirkti iš mūsų.

2
Sužadėtuvių žiedų gamyba

Sužadėtuvių žiedus galime gaminti tiek raudono aukso, tiek balto, arba dviejų spalvų ir raudono ir balto. Briliantukų dydžiai visuose modeliuose koreguojas, pagal Jūsų finansines galimybes. Galime dėti ir kitus brangiuosius akmenukus. Taip pat, galime naudoti Jūsų arba savo žaliavą! Galite turėti ir savo modelio eskizą, pagal savas galimybes žiūrėtume, ką galime padaryti.

3
Remontuojame ir atnaujiname juvelyrinius gaminius

Atliekame remonto darbus (auksinių ir sidabrinių gaminių) Bižuterijos- NETAISOME.

Senus nunešiotus Jūsų papuošalus galime prikelti naujam gyvenimui!

4
Įvairių kitų papuošalų gamyba pagal Jūsų pageidavimą

Galite atsinešti savo eskizą ar nuotrauką, ko būtent norite, ir jei tai bus mūsų galimybėms, mes pagaminsim Jums norimą papuošalą.

5
Superkame auksą

Tai gali būti juvelyriniai dirbiniai ar jo laužas, dantų auksas, monetos, lydiniai, viela ir t.t. Kaina yra nustatoma pagal parduodamo metalo prabą.