fbpx

Mes

Portretas

Juvelyrė Danutė nuo 1971 metų kuria ir gamina juvelyrinius gaminius. Ji ne tik profesionaliai ir nuoširdžiai atlieka savo darbą, bet ir puikiai jaučia ir supranta žmones.

Pagal Jūsų norus ir pageidavimus patarsime, kas Jums būtų geriausia ir patogiausia.

Mes dirbame Jums, kad patenkintume Jūsų lūkesčius ir norus, kad kiekvienas juvelyrinis gaminys Jums suteiktų kuo daugiau džiaugsmo. Visada laukiame Jūsų!

Mes žiniasklaidoje

Juvelyrės atsidavimas savo darbui
DGjuvelyrika

Prekybos miestelyje Urmas įsikūręs salonas DGjuvelyrika. Čia dirbanti Danutė Gaidelytė gali pagaminti kad ir patį įmantriausią papuošalą.
//Visą vasarą turėjome daugybę užsakymų vestuviams žiedams. Pastaruoju metu vestuvinius klasikinius žiedus užsisako vos vienas kitas, o dauguma nori išskirtinumo. Atneša patys nusižiūrėję iš interneto pavyzdžių arba renkasi iš mūsų katalogo. Mūsų juvelyrė šioje srityje dirba jau daugiau nei 40 metų, todėl patariame, kas geriau, praktiškiau ir , žinoma galim galim pagaminti viską, kas mūsų galimybėms// .
Anot jos, pasibaigus vestuvių sezonui, žmonės kreipiasi dėl kitokių papuošalų - ne tik žiedų, bet ir auskarų, apyrankių, sagių, grandinėlių gamybos.
//Klientų mums netrūksta, nes Danutės darbai kalba patys už save. Ji įdeda visą savo širdį į kiekvieną dirbinį, todėl nusiskundimų mums sulaukti yra retenybė//
*Straipsnis iš 15min // 2011m.