Mes

Portretas

Juvelyrė Danutė nuo 1971 metų kuria ir gamina juvelyrinius gaminius. Ji ne tik profesionaliai ir nuoširdžiai atlieka savo darbą, bet ir puikiai jaučia ir supranta žmones.

Pagal Jūsų norus ir pageidavimus patarsime, kas Jums būtų geriausia ir patogiausia.

Mes dirbame Jums, kad patenkintume Jūsų lūkesčius ir norus, kad kiekvienas juvelyrinis gaminys Jums suteiktų kuo daugiau džiaugsmo. Visada laukiame Jūsų!

Mes žiniasklaidoje

Vestuviniai žiedai: klasikiniai, dekoruoti briliantais ar individualaus dizaino?
DGjuvelyrika

Artėjant didžiajam vestuvių sezonui būsimieji jaunavedžiai skuba rinktis žiedus, kurie taps bene svarbiausiu šventės akcentu. Vestuviniai žiedai – tai išskirtinė poros dovana sau, kuri simbolizuoja suteiktą priesaiką mylėti ir gerbti vienas kitą visą likusįjį gyvenimą.

Skaitykite daugiau:
Kauno diena

Kaip išsirinkti vestuvinius žiedus be streso
DGjuvelyrika

Kokie klausimai kyla jaunavedžiams besirenkant savo vestuvinius žiedus? Ar klausimai yra esminiai ir gali būti aktualūs ir tau? Manau, kad taip. Tad straipsnyje pakalbėkime apie vestuvinius žiedus ir svarbiausius klausimus, bei atsakymus, kurie rūpi, ar rūpėjo tau besirenkant savo meilės, šeimos simbolį.

Skaitykite daugiau:
Pasakiškos vestuvės naujienos

Paroda ,,Mano tobulos vestuvės”
DGjuvelyrika

Pripažįstama, kad vestuvių tendencijoms būdingas sezoniškumas: vestuviniai 2017 metų vėjai diktuoja kūrybiškus, išskirtinius ir praktiškus sprendimus. Kadangi planuojantiems didžiąją šventę ateinančiais metais pasiruošimo periodas pamažu įsibėgėja, naujausios tendencijos gali tapti įkvėpimu netikėtiems sprendimams ir pagalba, įveikiant kūrybinius vestuvių organizavimo iššūkius. Artėjančios parodos ,,Mano tobulos vestuvės” Kaune ekspertai jau dalinasi kitų metų vestuvių tendencijomis ir praktiškais patarimais. Tad kokios vestuvių mados vyraus 2017-aisiais?
Skaitykite daugiau:
Vestuviu partenris

„Mados priešpiečių“ gimtadienis Kaune subūrė stilingą ir garsią publiką
DGjuvelyrika

Kauno dailės galerijoje trečiadienio vakarą šurmuliavo stilinga publika, kurioje buvo galima sutikti ir DGjuvelyrika įkūrėjas. Čia pirmąjį gimtadienį atšventė elektroninis žurnalas „Mados priešpiečiai“. Pakviesti svečiai buvo prašomi vietoj dovanų verčiau aukoti muziejaus erdvės gražinimui, o kvietimuose nurodytas aprangos kodas, puošiantis šventei, diktavo naudoti derinį „juoda balta“.
Skaitykite daugiau: 15min

Juvelyrės stebina savo darbais
DGjuvelyrika

Prekybos miestelyje „Urmas“ įsikūrusioje juvelyrinėje dirba dvi draugės, kuriančios juvelyrinius šedevrus. Juvelyrė Danutė Gaidelytė ir jos kolegė Lijana Jaskūnaitė jau penkerius metus savo kūriniais žavi net išrankiausius klientus.
Skaitykite daugiau:
Kauno diena

2015 m. vasario 7-8 d. Vilniuje vyko paroda “Mūsų vestuvės” , kurioje dalyvavome ir mes.
DGjuvelyrika

Šventinė paroda „Mūsų vestuvės” – tai šurmulingas ir šventiškas vestuvių ir švenčių sezono atidarymas, galimybė įvertinti šių metų būsimųjų jaunavedžių poreikius ir pritraukti jų dėmesį, įvertinti savo galimybes, pabrėžti savo išskirtinumą ir užmegzti naujus kontaktus.

Juvelyrės atsidavimas savo darbui
DGjuvelyrika

Prekybos miestelyje Urmas įsikūręs salonas DGjuvelyrika. Čia dirbanti Danutė Gaidelytė gali pagaminti kad ir patį įmantriausią papuošalą.
//Visą vasarą turėjome daugybę užsakymų vestuviams žiedams. Pastaruoju metu vestuvinius klasikinius žiedus užsisako vos vienas kitas, o dauguma nori išskirtinumo. Atneša patys nusižiūrėję iš interneto pavyzdžių arba renkasi iš mūsų katalogo. Mūsų juvelyrė šioje srityje dirba jau daugiau nei 40 metų, todėl patariame, kas geriau, praktiškiau ir , žinoma galim galim pagaminti viską, kas mūsų galimybėms// , - sako DGjuvelyrika bendrasavininkė Lijana Jaskūnaitė.
Anot jos, pasibaigus vestuvių sezonui, žmonės kreipiasi dėl kitokių papuošalų - ne tik žiedų, bet ir auskarų, apyrankių, sagių, grandinėlių gamybos.
//Klientų mums netrūksta, nes Danutės darbai kalba patys už save. Ji įdeda visą savo širdį į kiekvieną dirbinį, todėl nusiskundimų mums sulaukti yra retenybė//, teigia L.Jaskūnaitė.
*Straipsnis iš 15min // 2011m.